Solution For You
Rychtaříkova 1
326 00 Plzeň
e-mail: sfy@sfy.cz
tel.: +420 373 730 101
fax: +420 373 730 100

SFY je partnerskou divizí společnosti Second Life PC s.r.o., největšího distributora krátkodobě použité výpočetní techniky v ČR. V roce 2002 vznikla myšlenka nabídnout našim zákazníkům přidanou hodnotu v podobě zřízení telefonní linky nebo internetového připojení k právě prodanému počítači. Díky této myšlence Second Life PC s.r.o. vstoupil do velkého světa telekomunikací.
SFY je obchodní skupina odborníků, jejichž specializací je poradenský servis ve světě telekomunikací. Vznikla na základě zvyšující se poptávky po odborném poradenském servisu a následné péči o stávající a nové zákazníky.
Obor telekomunikace zažívá nebývalý boom. Dnes a denně řešíme zřízení telefonních linek, volbu vhodného tarifu na volání a řešení připojení do sítě internet.
Staráme se o více než 1000 zákazníků, kteří nám dali tu důvěru a poskytli nám své účty za telekomunikační služby.
Naší specializací je tvorba finančních analýz stávajících účtů zákazníka s následnou optimalizací nákladů za telekomunikační služby.
Disponujeme arzenálem kompletního portfolia služeb dvou největších operátorů na českém trhu, Českého Telecomu a.s. a Českých radiokomunikací a.s. .
Ochotně a rádi se postaráme o zákazníka, který nás osloví a dá nám svoji důvěru bez rozdílu jeho velikosti.
Staráme se o zákazníky v domácnosti až po velké národní nebo mezinárodní společnosti.
Hlavní devízou naší práce je ten fakt, že se o zákazníka staráme zcela bezplatně od samého začátku až po dobu, kdy trvá náš společný zájem spolupráce.
Naší odměnou je především spokojenost zákazníka.
SFY má celorepublikovou působnost. Staráme se o zákazníky od Aše až po Ostravu.
Dovolujeme si tedy i Vám nabídnout náš bezplatný poradenský servis.
Zcela nezávazně Vám vypracujeme a doporučíme taková řešení, z kterých bude mít hlavně radost váš bankovní účet či peněženka.
Těší nás, když zákazníkovi ušetříme alespoň 100,- Kč z jeho měsíčního telefonního účtu, stejně tak, když významnému zákazníkovi ušetříme 100.000,- Kč z jeho stávajícího účtu a on to zpětně ocení.
Těšíme se na Vaše přání a projevenou důvěru.
S úctou
kolektiv pracovníků SFY.

Certifikáty:

 webmaster: krtek007@centrum.cz